CNG feed UA

Заява на пропозицію: готові обіди для дітей

БО БФ ‘’ДІТИ НОВОГО ПОКОЛІННЯ’
Дніпропетровська обл, Дніпро, вул. Богдана Хмельницького 6 г, 49083
+380 66 49 04 723
office@ngchildrenukraine.org
https://ngchildrenukraine.org/

Запит на пропозицію: Готові обіди для дітей

Шановні постачальники,

"Діти Нового Покоління" - це зареєстрована українська неприбуткова організація, заснована у м. Дніпро, Дніпропетровська область. Починаючи з початку російської агресії у 2022 році, ми зосереджуємося на наданні невідкладної допомоги. Наш основний проект - Безпечний Простір для дітей у м. Дніпро, де вони можуть проводити час щодня, і його назва - Центр Мрії.
Кожного місяця більше ніж 200 дітей користуються цим закладом, включаючи дітей внутрішньо переміщених осіб та дітей з місцевих малозабезпечених сімей. Крім того, наші фахівці надають психологічну підтримку їхнім батькам.
Бажаємо, щоб усі діти, які на разі ходять до нашого дрім центру могли гідно харчуватися.Ми запрошуємо вашу організацію подати пропозицію відповідно до умов, викладених у цьому документі.

1. Обсяг
Ми плануємо затвердити наступне меню, яке вказане у таблиці, наданій за посиланням:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1TQMG56MSjOZQ6Gt63WtHrD0kLroZOmWe/edit?usp=sharing&ouid=112688333712938738235&rtpof=true&sd=true

2. Термін подачі пропозицій
Усі пропозиції повинні бути подані електронно контактній особі, зазначеній нижче, не пізніше 26 серпня 2023 року. Пізні пропозиції не будуть розглядатися.

3. Термін виконання
Вибраний постачальник повинен мати можливість зробити перше постачання 1 вересня 2023 року.

4. Критерії вибору
Пропозиції будуть оцінюватися на основі наступних критеріїв:
  • Здатність надати меню згідно зі списком або аналогічне за складом та якістю.
  • Конкурентоспроможна цінова пропозиція, враховуючи загальну вартість усіх товарів.

5. Бюджет
Наш виділений бюджет на цей закупівельний процес становить 400,754 грн. Будь ласка, переконайтеся, що ваша пропозиція вписується у цей бюджет. Будь-які пропозиції, що перевищують цю суму, не будуть розглядатися.

6. Контактна інформація
Якщо у вас є будь-які питання щодо цього Запиту на пропозицію або вам потрібна додаткова інформація, будь ласка, звертайтеся до:
  • Павло Пасік, Координатор Закупівель, електронна пошта: pasik477@gmail.com, телефон +380 98 748 78 91
  • Аліна Суботіна, Заступник Голови, електронна пошта: office@ngchildrenukraine.org, телефон +380 66 49 04 723
Будь ласка, подавайте вашу пропозицію електронно на вказану вище адресу. Ми радимо вам уважно ознайомитися з таблицею та надати докладну пропозицію, яка відповідає нашим вимогам.

Ми цінуємо ваш інтерес у співпраці з "Діти Нового Покоління". Ми з нетерпінням чекаємо на вашу пропозицію до 21 серпня та знаходження вірних постачальників для виконання наших вимог.

Дякуємо за вашу увагу.

З повагою,
Павло Пасік
Координатор Закупівель
Діти Нового Покоління