CNG feed UA

Заява на пропозицію: загальний закуп для Дитячого Безпечного Простору

БО БФ ‘’ДІТИ НОВОГО ПОКОЛІННЯ’
Дніпропетровська обл, Дніпро, вул. Богдана Хмельницького 6 г, 49083
+380 66 49 04 723
office@ngchildrenukraine.org
https://ngchildrenukraine.org/

Запит на пропозицію: Загальний закуп для Дитячого Безпечного Простору у м. Дніпро

Шановні постачальники,

"Діти Нового Покоління" - це зареєстрована українська неприбуткова організація, заснована у м. Дніпро, Дніпропетровська область. Починаючи з початку російської агресії у 2022 році, ми зосереджуємося на наданні невідкладної допомоги. Наш основний проект - Безпечний Простір для дітей у м. Дніпро, де вони можуть проводити час щодня, і його назва - Центр Мрії.
Кожного місяця більше ніж 200 дітей користуються цим закладом, включаючи дітей внутрішньо переміщених осіб та дітей з місцевих малозабезпечених сімей. Крім того, наші фахівці надають психологічну підтримку їхнім батькам.
В даний момент ми розширюємо наш Центр Мрії та плануємо закупити меблі, постільну білизну, побутову електроніку, канцелярські товари, сантехніку та будівельні матеріали для відновлення та підтримки закладу. Ми запрошуємо вашу організацію подати пропозицію згідно з умовами, викладеними в цьому документі.

1. Обсяг
Ми плануємо придбати наступні товари у кількостях, вказаних у таблиці, наданій за посиланням: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EniuUon4Yl8KUDDR3LNyLp6-QzcLw0ssQK_VqYT1aKI/edit#gid=942561223
Список включає 76 позицій, розподілених на 6 лотів. Ви можете брати участь у всіх лотах або пропонувати лише певний лот - обидві варіанти прийнятні.

2. Термін подачі пропозицій
Усі пропозиції повинні бути подані електронно контактній особі, зазначеній нижче, не пізніше 21 серпня 2023 року. Пізні пропозиції не будуть розглядатися.

3. Термін виконання
Обраний постачальник повинен мати можливість доставити замовлені товари на наш склад до 31 серпня 2023 року.

4. Критерії вибору
Пропозиції будуть оцінюватися на основі наступних критеріїв: Можливість повної поставки одного або кількох лотів зі списку. Конкурентоспроможна цінова пропозиція, враховуючи загальну вартість усіх товарів.

5. Бюджет
Наш виділений бюджет на цей закупівельний процес становить 630 957 грн, розподілений на окремі лоти:
  • Меблі - 232 431 грн
  • Побутова електроніка - 159 838 грн
  • Постільна білизна - 105 180 грн
  • Канцелярські товари - 76 995 грн
  • Будівельні матеріали - 38 733 грн
  • Сантехніка - 17 780 грн
Будь ласка, переконайтеся, що ваша пропозиція вписується у цей бюджет. Будь-які пропозиції, що перевищують цю суму, не будуть розглядатися.

6. Контактна інформація
Якщо у вас є будь-які питання щодо цього Запиту на пропозицію або вам потрібна додаткова інформація, будь ласка, звертайтеся до:
  • Павло Пасік, Координатор Закупівель, електронна пошта: pasik477@gmail.com, телефон +380 98 748 78 91
  • Аліна Суботіна, Заступник Голови, електронна пошта: office@ngchildrenukraine.org, телефон +380 66 49 04 723
Будь ласка, подавайте вашу пропозицію електронно на вказану вище адресу. Ми радимо вам уважно ознайомитися з таблицею та надати докладну пропозицію, яка відповідає нашим вимогам.

Ми цінуємо ваш інтерес у співпраці з "Діти Нового Покоління". Ми з нетерпінням чекаємо на вашу пропозицію до 21 серпня та знаходження вірних постачальників для виконання наших вимог.

Дякуємо за вашу увагу.

З повагою,
Павло Пасік
Координатор Закупівель
Діти Нового Покоління