CNG feed UA

Звіт за серпень 2023

Результати роботи фонду за серпень 2023
  • 71 людина проживала в основному притулку в Дніпрі, з них 63 — постійні мешканці.
  • 397 пакунків харчової допомоги роздали потребуючим у місті Дніпро.
  • Близько 300 дітей віком 2-11 років відвідували заходи Центра мрії в Дніпрі: 9 дітей у щотижневій недільній групі, 16 дітей з розладом аутистичного спектру (РАС) отримали 63 індивідуальних заняття з АВА-терапії і в сенсорній кімнаті, 29 дітей щоденно ходили в дитячий садок, і понад 250 дітей відвідали наш великий вуличний свято 31 серпня — фоторепортаж.
  • Понад 90 підлітків віком 12-17 років відвідували щотижневі вуличні табори, організовані нашим Молодіжним клубом в парках Дніпра — фоторепортаж. Також клуб отримав нове приміщення, де підлітки зможуть регулярно приходити на тематичні зустрічі.
Загалом у серпні бенефіціарами нашого фонду стали в загальному 800+ людей у місті Дніпро.

Партнери та спонсори нашого фонду
  • World Vision International — наш другий спільний проект спрямований на розвиток Дрім Центра в Дніпрі. За підтримки World Vision у серпні ми змогли розширити приміщення центра (друга сенсорна кімната, простір для другої групи дитячого садочка, спальня на 30 дітей молодшого віку, кабінет АВА-терапії), придбати необхідне обладнання (меблі, розвиваючі ігри та пристрої, побутову техніку, сантехніку, будівельні матеріали), укласти договір на щоденну поставку гарячих обідів для дітей, та профінансувати наші щотижневі та щомісячні заходи для дітей та підлітків. Мета проекту — подвоїти кількість дітей, які можуть отримувати послуги Дрім Центра в Дніпрі. Вихід на проектну потужність заплановано на вересень — слідкуйте за анонсами в інстаграмі центра.

За місяць ми отримали ₴2,718,415 гривень і витратили ₴2,299,172 гривень. Дякуємо вам за вашу підтримку — підпишіться на щомісячні пожертвування!